HON Verse HBV-VSH36 Shelf - x 36" Width x 12.8" Depth - Glide, Durable - For Workstation, Book, Binder, Office - 1 Each
Call for price
Compare
Item Code: BSXVSH36GYGY
Manufacturer The HON Company
Specifications
UNSPSC Code
Weight
11lb
Height
1in
Width
12.8in
Length
36in
Application/usage
Workstation
Brand
HON
Brand Name
HON
Category
Panel Accessories
Color/Finish Details
Light Gray Trim
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
36" Width x 12.8" Depth
Features
Glide
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH36GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH36
Product Name
Verse HBV-VSH36 Shelf
Product Type
Shelf
Width
36"
Specifications
UNSPSC Code
Weight
11lb
Height
1in
12.8in
Length
36in
Application/usage
Workstation
Brand
Brand Name
Category
Panel Accessories
Color/Finish Details
Light Gray Trim
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
36" Width x 12.8" Depth
Features
Glide
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH36GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH36
Product Name
Verse HBV-VSH36 Shelf
Product Type
Shelf
36"